מרינה מלמוד ילידת 1980. חיה ויוצרת ביפו. ציירת, עוסקת בציור תפיסתי מהתבוננות, ברישום ובצבע.בוגרת הסדנא לרישום וציור בירושלים, בהנחיית ישראל הרשברג(2011). בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים של המכללה למנהל(2006).

בציוריה היא שואפת ליצור ולדייק מערכות יחסים צבעוניות וטונאליות, אשר יתארו את תחושת האור והחלל המאפיינים זמן ומקום מסוים. היא חוקרת כיצד האור ו"דחיסות" האוויר משפיעים על הנראות הספציפית של אובייקטים יום יומיים ונופים. מחפשת להדגיש רגעים פואטיים באמצעות מפגשים של צורות וצבעים. בעבודתה היא נמשכת לתאר פרגמנט מתוך יופיים של החיים לצד עיסוק בשאלות אודות המהות של האסתטיקה הציורית.

 לאתר של מרינה מלמוד (נמצא בבנייה)

 גילי יליד 1975, חי ויוצר ביפו.
 צלם וצייר, עוסק בעיקר בחקר ה"אנושי" באמצעות ציור,

 צילום רחוב וצילום פורטרטים. סיים לימודי ציור פיגורטיבי 

 בכיתת ה master class בבית ספר "התחנה"  והשתתף בסדנאות

 ציור באיטליה ובירושלים במסגרת ה "Jerusalem studio school"

 בשנים (2011-2015).
בוגר בהצטיינות של המחלקה לבימוי וצילום בבית הספר לקולנוע
"קמרה אובסקורה" (1996). הציג במספר תערוכות קבוצתיות וזכה בפרסים ומלגות על עבודותיו בתחום הצילום והקולנוע.כיום עובד על מספר פרויקטים חדשים ומתמשכים בצילום סטילס ובציור.

חוג ציור, שעורי ציור, סדנאות ציור, ציור מהתבוננות, ציור פיגורטיבי, ציור ריאליסטי, ציור פורטרט, ציור מודל, ציור נוף, ציור טבע דומם, אמנות, יצירה, טכניקה, רישום, 

חוג ציור, סדנה לרישום וציור, שעורי רישום וציור, סדנת ציור נוף, סדנת ציור מודל, סדנת ציור פורטרט, סדנת ציור מודל ממושך, סדנת הדפסים, סדנת צילום רחוב,